Ігор Шевченко очолив “Успішну Україну”

0
310

Кандидат в Президенти Шевченко Ігор Анатолійович був обраний головою політичної партії “Успішна Україна”. Партія братиме участь у парламентських виборах восени 2019 року.

27 березня 2019 року відбувся третій з’їзд політичної партії “Успішна Україна”. Було вибрано нового голову партії – Шевченка Ігоря Анатолійовича замість Янченка Володимира Володимировича. Також під час засідання партії обговорювалися перспективи розвитку і партійного будівництва. Нова партія братиме участь у парламентських виборах у жовтні 2019 року.

“Відбір кандидатів у народні депутати від партії буде відбуватися виключно за принципом меритократії, тобто відбиратися будуть чесні, професійні, найбільш компетентні, успішні у своїх сферах діяльності та досвідчені кандидати. Ні гроші, ні лояльність до лідера чи партії не будуть вирішальними у відборі – виключно знання, здібності, досягнення, досвід та порядність”, – зазначає Ігор Шевченко. Раніше Ігор Шевченко заявляв, що його метою на 2019 рік є саме формування якісно нової команди політиків, які мають політичну волю для рішучої реалізації реформ у державі.

Символічно, що партія “Успішна Україна” створилася завдяки синергії Ігоря Шевченка – ідеолога меритократії в Україні та екс-голови Меритократичної партії України, та Володимира Янченка – ідеолога національного прагматизму і засновника політичної партії “Національний прагматизм”. Основними ідеологічними принципами оновленої партії стали меритократія, прагматизм та чесність. Саме завдяки реалізації цих трьох принципів, Лі Куан Ю зміг побудувати успішний Сінгапур.