Цинізм тютюнової індустрії

0
647

Тютюнові корпорації роками блокують ефективні зміни акцизів на тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН). За кожен рік вони недоплачують близько 500 мільйонів гривень акцизів в бюджет України. Корпорації роками знищують здоров’я українців та підривають загальний імунітет нації.

Сьогодні, коли країна стоїть на порозі пандемії, тютюнова корпорація «Філіп Морріс Україна» вирішила налагодити “стратегічну співпрацю” із Міністерством охорони здоров’я та Офісом Президента, давши спонсорську подачку у 10 мільйонів гривень!

Держава Україна та наші громадяни матимуть значно більше користі якщо Держбюджет отримуватиме щонайменше 500 мільйонів гривень в рік у вигляді тютюнових акцизів на ТВЕН ніж одноразово 10 мільйонів гривень так званої «благодійної пожертви».

Компетентні політики повинні приймати ефективні державницькі рішення, а не брати подачки від тютюнової індустрії.

Громадська організація “Життя” виступили із критикою дій чиновників та наголошує: “Незаконна подачка тютюнової корпорації «Філіп Морріс Україна» у розмірі 10 млн грн виглядає, як знущання над суспільними інтересами, у той час як корпораціям вдасться отримати додаткові понад 500 млн грн тільки за один 2020 рік через неефективні рішення влади”.

Повний текст заяви:

Заява_ГО-_Життя_.docx