У Туреччині ввели єдину упаковку для сигарет в рамках боротьби з курінням

0
1324

Туреччина вводить єдиний стандарт упаковки для сигарет та інших тютюнових виробів в рамках боротьби з курінням, йдеться в повідомленні міністерства сільського та лісового господарства.

Зміни дизайну упаковок тютюнових виробів вступлять в силу з 5 грудня. З цієї дати випуск колишньої упаковки буде припинений. Продукція в старих упаковках зможе реалізовуватися на ринку ще протягом місяця, до 5 січня 2020 року, після чого її продажа буде повністю припинена.

Відзначається, що на нових упаковках обов’язково будуть розміщені написи, що попереджають про шкоду куріння, а також зображення з наслідками куріння, які будуть закривати до 85% площі на передній стороні упаковки і до 50% на задній.

Запровадження стандартизованої пачки сигарет – це дієвий інструмент у боротьбі з тютюновою залежністю.

Дослідження Всесвітньої організації охорони здоров’я показали, що графічні попередження на стандартизованих пачках сигарет спонукають курців-підлітків до припинення куріння. А для тих підлітків, які лише пробують курити введення стандартизованої пачки сигарет буде достатньо, щоб не допустити їх повторної спроби куріння.