Найповніший китайський гороскоп на 2018 рік

0
2446

Повноправним господарем року вона стане 15 лютого 2018 року. Тоді і почнеться новий рік за китайським календарем.

У китайській астрології Собака символізує справедливість, чесність, рівноправність і захищеність. Місія Собаки – не тільки бути хорошим і надійним другом, головне її завдання захищати. Собака – спостережлива, уважна, завжди напоготові і готова виконувати свої обов’язки. Тобто, щоб успішно провести наступний рік і використовувати всі пропоновані їм можливості, потрібно не багато – всього лише бути чесним і свідомо виконувати свої обов’язки.

 

Собака – охоронець і захисник. Прогнозується, що під час її правління активніше стануть різні правозахисні організації і захисники тварин, люди ще більше зацікавляться більш дбайливим використанням природних ресурсів, екологією. Хороший рік, щоб зміцнити дружні зв’язки і створити взаємовигідні партнерські відносини.

Провідна стихія року – земля, в її чоловічій полярності Янь. Стихія землі зв’язується з матеріальними цінностями, практичністю, терпінням, ощадливістю, організованістю, традиціями, корінням і всім, що стабільне і вже перевірене. Земляна Собака – консервативна, практична реалістка, яка прагне до спокою і безпеки. Вона любить маленькі, прості життєві радощі. Може бути імпульсивною, проте здебільшого зібрана і організована. Цілеспрямована, наполеглива, чесна і відкрита.

Жовта Земляна Собака з великими підозрами буде дивитися на всі нововведення, пов’язані з підвищеним ризиком, а буде підтримувати речі, зроблені обдумано і з розрахунком. У 2018 році потрібно ставити реальні цілі і потрібно уникати всього, що суперечить тверезого розуму і моральним нормам.

Щур (роки народження: 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996)

Активний, розторопний, хитрий Щур в ім’я своєї мети здатен подолати будь-які перешкоди і обмеження. Він вміє виживати і володіє багатою уявою. Рік Собаки для Щура пройде успішніше, якщо він буде діяти в групі, а не поодинці. Чим більше вигідних контактів Щур створить, тим більше у нього буде можливостей отримати якісь відчутні блага, якими він зможе поповнити запаси своїх комор.

Щоб не упустити пропоновані роком Собаки можливості, Щурам частіше потрібно покладатися на свій діяльний розум. Фінансову стабільність допоможе зберегти вроджена бережливість і винахідливість. Однак Щур повинен пам’ятати, що Собака любить відвертість і чесність, тому – ніяких інтриг і махінацій! Хороший рік, щоб тренувати терпіння і самодисципліну.

 

У плані партнерських відносин і любові рік від Щура вимагає внутрішньої трансформації. Тут знову йдеться про відвертість. Щуру буде складно бути відвертим, але саме в цьому році партнер захоче внести у відносини ясність. Не потрібно чинити опір – потрібно погодитися і обговорити всі наболілі питання. Одиноким Щурам Собака запропонує багато хороших можливостей знайти другу половинку, особливо влітку, під час відпустки. Але Щур повинен бути дуже уважним і спостережним, щоб не вибрати вже одруженого партнера. Шукайте вільних!

Якщо Щур буде терплячим і все, що відбувається буде сприймати спокійно, філософськи, без зайвого ризику, то кінець року зможе провести з відчуттям задоволення від того, що рік пройшов вдало, і констатує, що накопичення виросли.

Бик (роки народження: 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997)

Сильний, терплячий і працьовитий Бик в рік Земляного Собаки буде відчувати себе стабільно. Прояв земляної стихії для нього дуже близьким і знайомим. Великими обсягами роботи Бика налякати не можна, а якщо ще робота приносить багато хороших плодів і результат, то тоді щастя цілковите. І рік Собаки таких джерел щастя забезпечить Бика сповна.

У 2018 році у Бика буде багато хороших можливостей підвищити свій соціальний статус і поліпшити фінансову ситуацію. Для тих Биків, хто плекає думку про власний бізнес, це найкращий рік для того, щоб нарешті взяти себе за роги і почати. Тим, у кого вже є своє підприємство, потрібно звернути посилену увагу на конкурентів. Можливо, когось із них можна зробити своїм союзником і партнером, об’єднавши сили і таким чином збільшивши доходи.

 

Важко працюючий і вічно у відрядженнях Бик одного разу може констатувати, що в стосунках з членами сім’ї настало охолодження, відчувається відчуження. Щоб цього не сталося, Бикові потрібно час від часу нагадувати собі про те, що життя не складається лише з роботи і заробляння грошей. Доставляйте собі і своїм близьким радість – частіше разом відвідуйте виставки, концерти, театр або кіно. Проведений  разом час зміцнить сімейні узи і дасть сили для нових звершень у професійній сфері.

Тигр (роки народження: 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998)

Тигр асоціюється з відвагою, силою і безстрашністю. Люблячий свободу і незалежність бунтар вже з раннього дитинства знає, як змусити навколишніх задовольнити його потреби. Хоча енергії року Собаки для нього сприятливі, під час правління Собаки Тигр може все ж відчути себе не зовсім впевнено і безпечно. Однак це тільки на краще. Пиха і владність, що відлякує потенційних клієнтів, партнерів і союзників, перетвориться в привабливу скромність і чарівність, які як магніт притягнуть потрібних людей. Тигр стане м’якше до близьких, партнерів по співробітництву, колег, і ці дивні зміни принесуть плоди – люди Тигра полюблять і захочуть перебувати в його суспільстві якомога довше.

 

Чим менше Тигр в рік Собаки буде гарчати і показувати зуби, тим краще йтимуть його справи. Завдяки підприємливості у Тигра з’явиться можливість взяти участь в декількох прибуткових проектах і розширити зону свого впливу. Однак пильність втрачати не слід – прямо з неба нічого падати не буде. Для того, щоб досягти хороших результатів, потрібно буде докласти зусилля і попрацювати. Допомогу і підтримку можна шукати у впливових людей – проханням Тигра рідко хто зможе відмовити.

У партнерських відносинах і любові це буде хороший рік для зміцнення позицій. Підвищену увагу потрібно звернути на сім’ю, оцінити, чи всі близькі отримують достатню кількість турботи і любові. І для одиноких Тигрів рік Собаки обіцяє хороші перспективи для налагодження особистого життя.

Кролик, Заєць, Кіт (роки народження: 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999) 

Для вишуканого і завжди елегантного Кота в цьому році все буде залежати лише від нього самого. У рік Земляного Собаки удача буде посміхатися Коту у всіх областях, що, в свою чергу, може викликати бажання піддатися спокійному потоку життя. Якщо Кіт захоче проводити час, ліниво відпочиваючи, ніщо не завадить йому це зробити. Якщо все йде добре, для чого напружуватися?

Однак тим Котам, які вирішать провести рік з користю, Собака надасть всі необхідні інструменти для задоволення професійних амбіцій. Посиленої уваги зажадають робочі відносини. Якщо Кіт під час спокійного життя розслабиться настільки, що стане ігнорувати свої прямі робочі обов’язки, конфлікти з начальством і колегами будуть неминучі.

У підприємців, власників власних компаній з’явиться можливість збільшити свої доходи, але тільки в тому випадку, якщо Коти будуть опиратися своїм бажанням плисти за течією і будуть більш наполегливі при укладанні угод. Не упускайте пропоновані роком Собаки можливості!

 

У відносинах з партнером Коту може почати здаватися, що його свобода якимось чином обмежена або якщо партнер все більше Кота контролює – куди йдеш, коли повернешся… Подібні питання можуть змусити в жаху здригнутися незалежну натуру Кота. Однак у хвилювань немає підстав – такі питання свідчать лише про те, що Кота люблять і піклуються про нього.

У самотніх Котів з’являться хороші шанси знайти свою другу половину. І навіть не доведеться далеко відправлятися на пошуки – зверніть увагу на друзів і колег – кандидат серед них.

Дракон (роки народження: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000)

Драконів чекає напружений рік. Жовта Земляна Собака буде провокувати Дракона вивергати вогонь, проте це буде робитися з однією метою – загартувати характер, щоб Дракон став ще сильніше.

У китайській культурі Дракон – символ необмеженої енергії, величезної сили духу і тотальних перетворень. Одним своїм вогненним подихом він здатний зрівняти все з землею. Зрозуміло, що Земляна Собака ніякої серйозної шкоди Дракону заподіяти не зможе, зате зможе зіпсувати настрій.

Дракону подобається бути в безперервному русі, і в рік Собаки він зможе розім’ятися як душа забажає. Так само як і Тигра, Дракона проблеми не лякають, а, навпаки, надихають і стимулюють реалізовувати глибоко сплячий творчий потенціал. Послані собакою труднощі і випробування Дракон буде клацати, як горіхи, і в кінці року ще скаже велике спасибі за цінні уроки.

 

У фінансових справах потрібно остерігатися зайвого поспіху. Для Дракона характерно бути імпульсивним і поспішати з діями, проте обачній Земляній Собаці це може не сподобатися, і вона може відмовити в своєму благословенні і заступництві при укладанні угод. Якщо Дракон буде чесним, не буде використовувати заборонені прийоми, не буде сліпо довіряти партнерам, буде покладатися на свої сили і чинити відповідно до принципу «сім разів відміряй, один раз відріж», то як в плані кар’єри, так і в плані грошей обійдеться без втрат.

В середині року вільний і пристрасний Дракон, можливо, буде залучений у відносини. Може виявитися, що це трапиться проти його волі. Пізніше залишиться лише дивуватися, як це взагалі могло статися. У закоханих можливі спалахи пристрасті і динаміка в наявних відносинах. Тренуйте дипломатію і стережіть свої другі половинки, щоб не втекли…

Змія (роки народження: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001)

Навчена досвідом, наділена гострим розумом і хорошою інтуїцією Змія з непідробним інтересом спостерігатиме за витівками Земляної Собаки і в цьому році не один раз виявиться у вигідній для себе ситуації. Змія вміє все перетворювати на свою користь, і рік Собаки не буде в цьому сенсі винятком.

Однак своє улюблене заняття – маніпулювання іншими – Змії краще приберегти для інших часів. Якщо Собака зловить Змію за тим, що вона знову когось гіпнотизує і вводить в транс, відповідної реакції довго чекати не доведеться: буде ще один мінус в карму і на удачу в рік Собаки розраховувати більше не доведеться. Собака не потерпить нечесних прийомів.

 

Вишукана, врівноважена Змія в рік Собаки відправиться в подорожі або принаймні буде мріяти про неї. Можливостей помандрувати і отримати незабутні враження дійсно буде досить, проте потрібно ретельно стежити за своїми речами – і тоді, коли Змія відправиться в подорож, і в повсякденному житті: якийсь злодій може зазіхнути на майно Змії. Бережіть свої гаманці, телефони, банківські картки!

У професійному плані, а також в любові і партнерських відносинах рік може здатися Змії трохи нудним. Їй буде не вистачати динаміки і напруги, і Змія буде намагатися сама створювати собі веселощі. Дуже можливо, що вона перестарається, кинувшись в розваги та оргії як у вир з головою. Шановні Змії, не піддавайтеся хвилинній слабкості і зберігайте самоконтроль! Таким чином ви себе вбережете від зайвих неприємностей як на роботі, так і в особистому житті.

Кінь (роки народження: 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002)

Кінь щасливий і добре себе почуває тільки, якщо він вільний. Коли може без перешкод мчати по приємним йому місцях, де ніщо не заважає високому польоту його думок. Жовта Земляна собака підтримає ідеаліста Коня у всіх його прагненнях.

У Коня очікується яскравий, повний пригод рік. В основному Кінь сам буде сценаристом цих пригод, але може виявитися, що цікаві життєві ситуації підкине якийсь партнер молодший за нього. Розум Коня буде діяти в режимі підвищеної креативності, і різні бізнес-ідеї будуть сипатися як з рогу достатку. Дуже хороші можливості з’являться в професійній сфері. Якщо Кінь хоче знайти кращу роботу, рік Собаки дуже вдалий час для того, щоб проявити ініціативу. Особливо в кінці року Кінь буде оцінений по заслугах – очікується підвищення на посаді, надбавка до зарплати або реалізація власних бізнес-ідей.

 

У відносинах Коням потрібно подбати про те, щоб вогнище любові не охололо. Якщо там залишилися лише кілька згасаюче вугілля, пора підкинути дров і заново розпалити пристрасть. Рушайте зі своєю другою половинкою в подорож – чим далі, тим краще. Зміна обстановки розпалить пожежу пристрасті, якого вистачить до кінця життя. І поки ще вільним Коням Собака радить – якщо хочете відчути справжню любов, подорожуйте. Любов чекає вас за межами рідної країни.

Коза (роки народження: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003)

У Кози добре, чуйне серце, і стародавня китайська легенда говорить, що саме тому доля завжди буде до Кози прихильна. Якщо в рік Собаки у Кози і будуть важкі періоди, то потрібно думати, що все, що не робиться, – все на краще.

Проблеми Коза може створити собі сама. Якщо вона піддасться егоїзму і буде ігнорувати потреби інших людей, якщо ожесточить своє серце і буде глуха до криків про допомогу інших людей, в рік Собаки удачі їй не бачити. Якщо ж Коза буде розвивати свої хороші якості, наприклад доброту, щедрість, буде приходити на допомогу іншим, Земляна Собака подбає про те, щоб Коза протягом всього року відчувала себе в безпеці в оточенні рідних і близьких. І це саме те, що Козі потрібно.

 

У рік Собаки у Кози буде прекрасна можливість продемонструвати оточуючим свої творчі таланти. Можливо, хобі, якому Коза присвячувала всі свої вільні вечори, переросте в маленький, але прибутковий бізнес. Для подорожей рік несприятливий, краще займіться домашніми справами.

У відносинах партнер буде вимагати занадто багато уваги, а у Кози є тенденція ставити себе на перше місце і вести себе егоїстично. Це, звичайно, другій половині може не сподобатися. Потрібно намагатися знайти компроміс між задоволенням своїх і чужих потреб. Самотніх Кіз чекає доленосний роман, який переверне життя і змусить забути про всі норми пристойної поведінки.

Мавпа (роки народження: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004)

Мавпа рік Собаки проведе як на каруселі. Буде багато приємних вражень, багато нових ідей, контактів, руху. Мавпа навіть не буде знати, як з усім цим впоратися, але доведеться. Вимоглива Земляна Собака буде стежити за всіма новими проектами Мавпи і вимагати відповідальності і концентрації. Але, як відомо, це не найсильніші сторони Мавпи. Однак, завдяки своїй винахідливості, Мавпі дивним чином вдасться повернути все в правильному напрямку. Головне – не робити все самій, потрібно розумно делегувати справи тим, хто компетентний в конкретних питаннях, тобто професіоналам. Мавпа може сподіватися на зростання фінансового благополуччя і збільшення грошового потоку. Це дозволить самооцінці Мавпи злетіти до небувалих висот. Якщо хтось в цьому році просить дати гроші в борг, погоджуйтеся тільки в тому випадку, якщо ви готові розпрощатися з цією сумою назавжди.

 

Звичайно, від напруженого режиму роботи Мавпа втомиться, будуть моменти, коли вона буде відчувати себе спустошеною. Де шукати сили? У сім’ї і відносинах! Супутник життя буде розуміючим і надасть таку необхідну підтримку, що дозволить відновити запас енергії і продовжити розпочаті проекти. Самотні Мавпи скажуть: «У мене немає часу на любов». Однак не виключено, що в рік Собаки випущена Амуром стріла вразить і її серце.

Півень (роки народження: 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993)

Півень з його бравадою і емоційністю в рік Собаки буде відчувати себе дещо нескладно. Він любить блиск, свято, виступи перед публікою, шум, демонстрації, а рік Земляного Собаки запропонує йому лише чесну працю, служіння іншим і закличе бути практичним, приземленим, раціональним, розумним… Хто-небудь бачив розумного Півня?

 

Будучи лідером по натурі, надихаючим інших, Півень і в рік Собаки продовжить свою місію – надихати, незважаючи на спроби господаря року приглушити занадто гучні крики хвалька. Так само як у Мавпи, роботи в рік Собаки у Півня буде більш ніж достатньо. На роботі він спробує стати незамінним професіоналом. Колеги будуть просити його поради, а Півень в свою чергу буде радий наданій довірі, не стане скупитися і поділиться своїм цінним досвідом.

У рік Собаки Півень повинен бути готовий до того, що доведеться багато подорожувати. Сім’я буде відчувати себе обділеною, тому що вдома Півень стане бувати все рідше. Тому слабкими місцями Півня в рік Собаки будуть любов і відносини. Щоб їх зберегти, потрібно буде докласти особливих зусиль, однак Півень зможе знайти потрібні слова, щоб пояснити другій половині, що це лише тимчасові незручності і скоро все знову стане на свої місця.

Собака (роки народження: 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994)

Так як це рік Собаки, то Собака буде в центрі уваги і зможе виділитися. У Собаки в 2018 році буде багато відмінних можливостей поліпшити свій імідж. Хороший рік для саморозвитку. Подбайте про своє тіло і зовнішність. Візьміться за вдосконалення своєї особистості, розширюйте кругозір, відвідуйте курси і семінари, читайте більше книг, освоюйте те, що вас дійсно цікавить, і подумайте про те, чого ви насправді хочете в своєму житті домогтися.

Самовдосконалення сприятиме успіху і в професійній сфері. Якщо Собака проявить ініціативу і відвагу, в кар’єрі можливі зміни на краще. Від серйозних фінансових вкладень все ж варто утриматися. Хоча ризик втрат дуже низький, ніяких великих прибутків від інвестицій не очікується.

 

Господиня року Собака в цьому році буде насолоджуватися підвищеною увагою протилежної статі. У одружених можливі навіть драматичні ситуації – можуть утворитися любовні трикутники, чотирикутники і навіть п’ятикутники. Собаці доведеться докласти багато зусиль для того, щоб не піддатися численним спокусам і зберегти свої сімейні узи сильними і не порвати їх.

Якщо Собака весь рік буде старанно працювати над своїм самовдосконаленням, в кінці року відчуття внутрішньої гармонії, порядку та забезпечення буде гарантовано!

Кабан (роки народження: 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995)

Для Кабана рік Собаки може принести розчарування, якщо він буде мати на нього занадто великі види. Якщо Кабан буде скромним, буде реально оцінювати свої можливості і зуміє радіти тому, що у нього є, а не нити щодо того, чого йому не вистачає, рік Земляного Собаки буде до нього прихильний і дозволить кабану провести рік, затишно хрюкаючи в своєму добре влаштованому господарстві.

В цілому життя Кабана в рік Собаки буде текти розмірено. Це буде наче глибока медитація протягом всього року. Кабан буде проводити багато часу в роздумах про ситуації минулого року, в спокійній обстановці буде аналізувати те, що сталося і філософствувати, філософствувати, філософствувати… про сенс життя, про те, чому все трапляється так, як трапляється. Кабан буде посилено копатися у всіх доступних матеріалах, щоб знайти відповіді на важливі для себе екзистенційні питання.

 

У кар’єрі Кабану потрібно продовжувати розпочате. Не відривайтеся від колективу, зберігайте дружні стосунки з колегами – і емоційний комфорт, задоволення собою і оточуючими буде гарантовано.

У любові і відносинах сімейні Кабани більшу увагу звертатимуть на почуття партнера. Щасливий той? Чого хоче? Про що мріє? Партнер може бути дуже здивований через настільки підвищений інтерес. У будь-якому випадку, це лише допоможе відносинам стати більш глибокими і гармонійними.

Щасливого 2018 року!