Навіщо з’явилася Малоросія?

0
518

Замість того, щоб розглядати ключові теми – припинення обстрілів та звільнення полонених – всі говорять незрозуміло про що

18 липня ватажок бойовиків так званої ДНР Олександр Захарченко заявив про заснування нової держави “Малоросія” зі столицею в Донецьку.

Сильні держави і сильні суспільства взагалі такі речі не коментують, тому що це інформаційна диверсія, яка спричиняє корекцію інформаційного поля. Бо справді, якщо проаналізувати ситуацію до вчора, то основним інформаційним контентом було вшанування пам’яті жертв Малазійського лайнера, речі, пов’язані з арештом чергового російського офіцера, який “заблукав” на території України. Але вчора всі інформаційні агентства обговорювали вже заяву невідомо кого.

Більше того, сьогодні вже стало відомо, що це стало основним змістом розмов в усіх підгрупах в Мінську. У результаті замість того, щоб розглядати ключові теми – припинення обстрілів та звільнення полонених, вже не кажучи про виконання протоколів з розмінування, говорять незрозуміло про що. У даному випадку це ті речі, які не заслуговують на коментарі. Я радив би українським представникам взагалі не реагувати на цю тему.

Насправді, це – болить. Коли пам’ять про сім’ї, дітей, які загинули у терористичній атаці, виконаній по команді з Кремля, що спрямував ракету у цивільний літак, ми говоримо про чорт знає що.

Сьогодні вже явно випрацьовується альтернатива Мінському процесу. Далі треба буде корегувати і Мінський процес, і створювати формальну базу. Рішення лежать у площині можливого діалогу щодо територіальної передислокації, і в конфігурації нового переговорного процесу, зміні підходів його ведення, зміні змісту власне домовленостей, тому що деякі з них на сьогодні вже застарілі и навіть небезпечні і для України, і для Європи.

nv.ua