Чому ЛГБТ ідеологія є шкідливою для суспільства?

0
1009

ЛГБТ рух з перемінним успіхом продовжує крокувати планетою. В певних країнах вони здобули значну перемогу, узаконивши свій статус в національному законодавстві, а в інших – вони продовжують бути соціальною групою, яку переслідують.

Це питання, точно, через деякий час, буде дуже гостро стояти не тільки перед українськими політиками, але і перед всім суспільством. І щоб вірно відповісти на питання, чи варто в Україні не просто пропагувати гомосексуальну ідеологію, ай узаконювати її, всі нам варто глибоко, а не поверхнево, вивчити сутність ЛГБТ ідеології та її вплив на все суспільство.

Часто ЛГБТ спільноту сприймають як молодих, красивих людей, які по-інакшому люблять один одного. “І це нормально, ба навіть – це добре, бо вони прогресивніші за всіх інших”, кажуть багато. Однак таке судження є достатньо поверхневе та хибне.

Варто розуміти, що основою утворення ЛГБТ спільнот є нестандартні, нетипові, неприродні способи задоволення своїх сексуальних забаганок. Саме на основі цього люди об’єднуються та вимагають додаткових прав, пропагуючи неприроднє, як “круте”.

В принципі, кожен розуміє, що забороняти людині задовільняти свої сексуальні примхи у визначений спосіб за згодою двох осіб, може бути нормальним та законним, якщо це не порушує норм кримінального кодексу та норму цивільного кодексу: “не порушує норму суспільної моралі”.

Але пропагувати ці відносини всім в повний голос та вимагати своїх додаткових прав — це вже насправді величезний виклик для всього суспільства.

Більше того, зараз твердження стоїть наступним чином: “якщо ти проти ЛГБТ ідеології — ти відсталий і нерозумний”. І це тільки “квіточки”. В певних державах вже садять людей у в’язницю, якщо вони публічно стверджують про хибність, шкідливість подібної ідеології, забувши про свободу слова. Це і є перша шкода, яку несе ЛГБТ ідеологія суспільству:

– гомосексуальні групи не терплять критичного судження щодо себе та своєї ідеології і вимагають, щоб в національному законодавстві переслідували людей за їхній вільний погляд та доведення шкідливості ідеології гомосексуалістів. Тим самим, по-суті, анулюється два фундаментальних і природних прав людини, які утверджувалися століттями: “право на свободу слова та право на вільний вираз свої поглядів та переконань”;

– наступне в чому виражається шкідливість ЛГБТ ідеології, це безумовна дискримінація всіх інших членів суспільства, які “не такі” як вони та отримання відповідних додаткових прав.

Варто відзначити, що вони, як громадяни, вже наділені всіма правами, як наприклад громадяни України, включно із одруженням, але вони вимагають більшого, щоб утверджувати свій пріоритетний стан у суспільстві;

– ЛГБТ ідеологія надзвичайно шкідлива для розвитку і зміцнення природної сім’ї. Всі розуміють, що нормальне виховання дитини може відбуватися лише при наявності батька та матері, які виконують свої унікальні функції. Пропагування ЛГБТ ідеології є прямим наслідком зменшення кількості сімей, які здатні народжувати та виховувати дітей;

– ЛГБТ ідеологія є причиною зменшення кількості народжуваності. В Україні вже другий десяток років мінусова демографічна ситуація. Ми практично кожного року втрачаємо чверть мільйона своїх громадян, через низьку кількість народжених дітей. Всі ми прекрасно розуміємо, що гомосексуалісти не здатні народити дітей та й не хочуть цього робити;

Зменшення народжуванності дітей однозначно негативно впливає на подальшезниження економічного розвитку країни, оскільки відбувається старішання населення, коли кількість непрацездатних осіб значно перевищує працездатних. І це є одним із поганих наслідків ЛГБТ ідеології і дії;

– Саме ЛГБТ ідеологія є найбільшим пропагандистом сексуальної розпущненності.Більше того, у цих групах є так звані вечірки, де в сексуальний контакт особа за вечір може вступити десятки разів. Що і є основою для захворювання та поширення венеричних хвороб, а особливу ВІЛ СНІДУ. ЛГБТ спільноти є найбільш уражені цією проблемою. І коли Україна сьогодні знаходиться на першому місці в Європі по поширенню ВІЛ СНІДУ, то виникає логічне запитання: “а чи потрібно нашій державі активна пропаганда цього руйнівного для суспільства явища як ЛГБТ, яка є однією з причин поширення ВІЛ СНІДУ?”. 

Варто зазначити, що Закон України “Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки” у частині “Шляхи і способи розв’язання проблеми” знаходимо пункт “підвищення ефективності профілактичних заходів стосовно представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ з метою зниження темпів поширення ВІЛ-інфекції”. Виникає логічне запитання: “хто входить до группи підвищеного ризику?”. Відкриваємо наказ Міністнрства охорони здоров’я України 08.02.2013 N104. В ньому зазначений перелік груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ і у пункті 6 бачимо відповідь: “Статеві партнери чоловіків, які практикують секс з чоловіками”!

ЛГБТ ідеологія утверджує та поширює сирітство. Очевидно, що гомосексуалісти не можуть народжувати дітей, але ряд із них хочуть їх виховувати. А щоб дати їм дитину її потрібно в когось забрати. І забирають, позбавляючи дітей рідних батьків, впроваджуючи так звану ювенальну юстицію. А гомосексуалісти, як часто буває, пограються, а потім позбавляються дітей… занадто велика відповідальність, а вони не для цього об’єднуються, не для відтворення людсього роду, а більше для фану…;

– ЛГБТ ідеологія категорично суперечить християнським цінностям і переконанням багатьох віруючих людей. За останніми даними опитування Центру Разумкова понад 78% громадян України є віруючими. Як показує практика США та Західної Європи саме щодо цих людей агресивно здійснюється обмеження їх конституційних прав за принципом: “закритого рота і сприйняття” навіть, якщо це суперечить їхнім глибинним переконанням;

І чи не найголовніше — в ЛГБТ ідеології немає жодного майбутнього — це ідеологія хвороби та смерті. Це ідеологія фальшивих яскравих цінностей, які за обгорткою несуть нещастя та вимирання.

Нам варто це розуміти!

Адвокат Сергій Гула